Tel: 048 419 5227 / 0903 925 182
Chata Lubetha, Ľubietová Mapa

MY NIE SME HOTEL ANI PENZIÓN, MY SME CHATA LUBETHA!

SVADBY*SVADOBNÝ OBRAD PRIAMO V PRÍRODE*OSLAVY*SENIORSKE POBYTY*FIREMNÉ AKCIE*DETSKÉ POBYTY*STUŽKOVÉ*ŠKOLENIA *ŠKOLY V PRÍRODE *TÁBORY*POBYTY PRE RODINY*DETSKÉ OSLAVY*PRENAJATIE CHATY PRE MAXIMALNE SÚKROMIE

Rodinná chata s príjemnou atmosférou neďaleko Banskej Bystrice v obci Ľubietová, poteší nielen detského, ale aj dospelého zákazníka.

Ponúkame množstvo atrakcií ako: preliezkovo, hojdačkovo, mini fun park, domček na stračej nôžke, basketbalové ihrisko, futbalové ihrisko, brodisko, herňa a množstvo iných. Ubytovanie v rodinných izbách. Výborná domáca strava, preslávená domácimi pečenými buchtami, vianočnou kapustnicou, kotlíkovým gulášom alebo Lubethovskou fazuľovicou. Máme pripravení animačný program pre deti: Kto zvládne uvariť zázračný elixír? Po stopách Ľubeníčka. Dobrodružná noc pri vatre. A iné.  Animačný program pre dospelých: ťažké nič nerobenie, poprípade aktivitou do nemoty. V letných mesiacoch doporučujeme navštíviť dedinské kúpalisko a v zimných, neďaleké lyžiarske stredisko, poprípade vás zavezieme priamo za snehom.

Chata Lubetha sa snaží vytvoriť rozprávkovú KRAJINU LUBETHA, v ktorej môže každý zažiť na vlastnej koži príbeh ako z našej rozprávkovej knižky KRAJINA LUBETHA.  Hlavnými hrdinami rozprávkovej knižky sú naši známi maskoti škriatok a víla.

Rodinná chata s množstvom detských atrakcií, športovísk, oddychových zón v prekrásnom tichom prostredí, pre každého kto si chce nielen oddýchnuť, ale hlavne načerpať energiu a zabaviť sa. Nielen chata ale aj prostredie Vás osloví rodinnou atmosférou, výbornou domácou kuchyňou a príjemným personálom.  Jazierko, brodisko pre deti najlepšie v horúcich dňoch, parádna detská šmýkačka z kopca, lezecké steny, strelnica na vzduchovku alebo luk, miny fun park, preliezkovo, hojdačkovo, domček na strome. Pre skupiny zabezpečíme jazdenie na koni priamo v areáli chaty. Pre firmy, školy, ale aj pre pobyty s deťmi zabezpečíme animačný program.

Ponúkame možnosť si rezervovať celú chatu, pre maximálne súkromie, v ktorom si môžete vychutnať vaše firemné akcie, sústredenia, školy v prírode, svadby, oslavy, lyžiarske tábory, stretávky, konferencie, stužkové, semináre, kongresy, teambulding, rodinné pobyty.

Veľká spoločenská miestnosť s kapacitou 80-100 osôb – slúži ako kongresová miestnosť s kompletným vybavením pre konferencie a školenia, taktiež aj ako svadobná sála, ktorú Vám vieme pripraviť podľa Vašich predstáv, ale samozrejme slúži aj ako veľká miestnosť na výučbu počas školských pobytov. Veľkosť 160m2.

Banketová miestnosť s kapacitou cca 20 osôb- je pripravená pre menšie oslavy, semináre, alebo ako vyučovacia miestnosť.

Jedáleň – reštaurácia s kapacitou 90 osôb slúži ako druhá miestnosť pre Vaše oslavy, svadby, stretávky, firemné posedia a iné firemné akcie, v prípade detských pobytov – je to samoobslužná jedáleň. Vybavená LCD TV.

Koliba – pre menšie skupiny 30 osôb, vhodná pre oslavy, semináre….

Denný bar s výbornou kávou, čapovaným pivkom a kofolou, pre deti s veľkým výberom cukroviniek, jeho atmosféru ešte spríjemňuje vnútorný krb. Wi-fi zóna v dennom bare.

Pre zabavenie tých najmenších je k dispozícii detský kútik, alebo herňa plná hračiek so vnútornou šmýkačkou pre najmenších, odrážadiel, ale v ktorej si nájdu to svoje aj staršie vekové kategórie /stolný tenis, stolný futbal, basketbalový kôš, šípky/. Herňa, slúži aj ako malá telocvičňa, v ktorej je špeciálna podlaha na cvičenie, pre tanečné sústredenia, či bojové kurzy alebo kurz jogy…

V okolí chaty nájdete množstvo atrakcií nielen pre deti, basketbalové ihrisko, minifutbalové ihrisko, stolný tenis, detské preliezačky, detský domček, domček na strome, indiánsku osadu, kolky, ihrisko pre živé človeče, trampolínu, hojdačky, lezecké steny pre deti, strelnicu, discgolf a množstvo iných atrakcií.

Vonkajší altánok je ideálnym miestom pre Vaše gulášové akcie, či iné rodinné akcie. V jeho blízkosti sa nachádza aj jazierko a naša chatová malá pláž. Prekrásne miesto pre vonkajšie svadobné obrady.

Chata Lubetha to pravé miesto pre deti a pre rodiny s deťmi. Rodičia si môžu vychutnať výbornú kávu a v pokoji môžu sledovať svoje deti z terasy.

Parkovanie je priamo pri chate, je vhodné aj pre parkovanie autobusu.

Chata Lubetha je ideálna pre cyklistov, v roku 2013 získala certifikát Vitajte cyklisti. Miestnosť pre uskladnenie bicyklov, sušiareň, zapožičanie náradia, cyklotrasy.

Kategória ubytovania:
TURISTICKÁ UBYTOVŇA *

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť